zaterdag 30 maart 2024 |
14:30 - 17:00 |
Simon Steggink uit Jongens O18-2
|
Barmedewerker |
zaterdag 6 april 2024 |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Liv van Nimwegen uit Meisjes O8-3
|
Barmedewerker |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Rafif Kad uit Meisjes O14-4
|
Barmedewerker |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Femke Kuiper uit ZAAL - Meisjes O12-2
|
Barmedewerker |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Linde Wilmink uit Meisjes O14-5A
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Mika Harteveld uit ZAAL - Jongens O14-2
|
Barmedewerker |
14:30 - 16:30 |
Ouders/verzorgers van Tijn Blijleven uit Jongens O18-2
|
Barmedewerker |
16:30 - 19:00 |
Ouders/verzorgers van Sanne Borsboom uit Meisjes O16-1
|
Barmedewerker |
zondag 7 april 2024 |
10:45 - 12:00 |
Vera Vontenie uit ZAAL - Dames O25-2
|
Barmedewerker |
10:45 - 12:00 |
Tamar Wanningen uit ZAAL - Dames O25-2
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Tjerk Hassing uit Heren 30-1
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Thies Hoogveld uit Heren 30-1
|
Barmedewerker |
14:00 - 15:30 |
Floor van der Giesen uit ZAAL - Dames 3
|
Barmedewerker |
14:00 - 15:30 |
Dyon Vermeulen uit Dames 3
|
Barmedewerker |
15:30 - 17:00 |
Erik Oskam uit Heren 45-1
|
Barmedewerker |
15:30 - 17:00 |
Ewald Bontje uit Heren 45-1
|
Barmedewerker |
17:00 - 18:30 |
Manon Roelevink uit Dames O25-1
|
Barmedewerker |
17:00 - 18:30 |
Ilse Tabak uit Dames O25-1
|
Barmedewerker |
zaterdag 13 april 2024 |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Bo Jelluma uit Meisjes O9-3
|
Barmedewerker |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Niek van den Heuvel uit ZAAL - Jongens O14-1
|
Barmedewerker |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Pleun van Esveld uit ZAAL - Meisjes O14-2
|
Barmedewerker |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Thomas van Veen uit Jongens O16-2
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Amy van der Molen uit Meisjes O14-3
|
Barmedewerker |
12:30 - 14:30 |
Ouders/verzorgers van Tobias Steenland uit ZAAL - Jongens O16-1
|
Barmedewerker |
14:30 - 17:00 |
Ouders/verzorgers van Babette Kootstra uit ZAAL - Meisjes O14-1
|
Barmedewerker |
zondag 14 april 2024 |
10:45 - 12:00 |
Koen Hembrecht uit Heren 3
|
Barmedewerker |
10:45 - 12:00 |
Rieny Simons uit Heren 3
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Mimi Boer uit Dames 4
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Ghyslaine Burggraaf uit Dames 4
|
Barmedewerker |
14:00 - 15:30 |
Pieter de Jong uit Heren 45-1
|
Barmedewerker |
14:00 - 15:30 |
Floris Nieuwenhuis uit Heren 45-1
|
Barmedewerker |
15:30 - 17:00 |
Ouders/verzorgers van Sam van Schaik uit Dames 1
|
Barmedewerker |
15:30 - 17:00 |
Maud Koense uit Dames 1
|
Barmedewerker |
17:00 - 18:30 |
Luuk Mossink uit Heren 1
|
Barmedewerker |
17:00 - 18:30 |
Teun van der Schrier uit Heren 1
|
Barmedewerker |
zaterdag 20 april 2024 |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Indra van Oostveen uit Meisjes O8-2
|
Barmedewerker |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Hayley Bleys uit Meisjes O12-3
|
Barmedewerker |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Mylène Smit uit Meisjes O14-5B
|
Barmedewerker |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Mats Knol uit Jongens O18-1
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Thirza Garritsen uit Meisjes O16-2
|
Barmedewerker |
12:30 - 14:30 |
Ouders/verzorgers van Jasmijn van Eck uit Meisjes O14-5A
|
Barmedewerker |
14:30 - 16:30 |
Ouders/verzorgers van Esmée de Kruif uit Meisjes O14-4
|
Barmedewerker |
16:30 - 19:00 |
Ouders/verzorgers van Sterre van Hoesel uit ZAAL - Meisjes O16-4
|
Barmedewerker |
zondag 21 april 2024 |
10:45 - 12:00 |
Gini Joannides uit ZAAL - Dames 3
|
Barmedewerker |
10:45 - 12:00 |
Lara van Broekhuizen uit ZAAL - Dames 3
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Floor Vierstra uit ZAAL - Dames O25-2
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Isa Schukking uit ZAAL - Dames O25-2
|
Barmedewerker |
14:00 - 16:00 |
Wietske Huizenga uit ZAAL - Trimmers Training
|
Barmedewerker |
14:00 - 16:00 |
Ilse van 't Hoofd uit Dames 30-1
|
Barmedewerker |
16:00 - 18:00 |
Victor Elsinga uit ZAAL - Heren 2
|
Barmedewerker |
16:00 - 18:00 |
Corné Huijben uit Heren 2
|
Barmedewerker |
zondag 12 mei 2024 |
15:00 - 17:00 |
Rogier Oostenenk uit Heren 30-1
|
Barmedewerker |
15:00 - 17:00 |
Nick Mielke uit Heren 3
|
Barmedewerker |
zaterdag 25 mei 2024 |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Jaylie Gill uit Meisjes O9-3
|
Barmedewerker |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Valentina Velthuis uit ZAAL - Meisjes O12-4B
|
Barmedewerker |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Jari Verhagen uit Jongens O12-1
|
Barmedewerker |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Levi Kloppenburg uit ZAAL - Jongens O16-1
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Amber Meijer uit ZAAL - Meisjes O12-4A
|
Barmedewerker |
12:30 - 14:30 |
Ouders/verzorgers van Floor Linckens uit Meisjes O16-1
|
Barmedewerker |
14:30 - 16:30 |
Ouders/verzorgers van Ingmar van Zuilen uit Jongens O18-1
|
Barmedewerker |
16:30 - 19:00 |
Ouders/verzorgers van Demi van Meurs uit Meisjes O18-1
|
Barmedewerker |
zondag 26 mei 2024 |
10:45 - 12:00 |
Eva Klein uit ZAAL - Dames O25-2
|
Barmedewerker |
10:45 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Jonne Lenten uit ZAAL - Dames O25-2
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Fleur Bouman uit Dames 3
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Ellen de Rooij uit ZAAL - Dames 3
|
Barmedewerker |
14:00 - 15:30 |
Dirk Jorna uit Heren 30-1
|
Barmedewerker |
14:00 - 15:30 |
Teun Lijnkamp uit Heren 30-1
|
Barmedewerker |
15:30 - 17:00 |
Lisan Rombouts uit ZAAL - Dames 2
|
Barmedewerker |
15:30 - 17:00 |
Marit Bruikman uit ZAAL - Dames 2
|
Barmedewerker |
17:00 - 18:30 |
Tim de Geus uit Heren 1
|
Barmedewerker |
17:00 - 18:30 |
Jelle Kalshoven uit Heren 1
|
Barmedewerker |
zaterdag 1 juni 2024 |
08:00 - 10:00 |
Ouders/verzorgers van Liv van Nimwegen uit Meisjes O8-3
|
Barmedewerker |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Tim Manasse uit ZAAL - Jongens O14-1
|
Barmedewerker |
10:00 - 12:00 |
Ouders/verzorgers van Cato Ruygt uit ZAAL - Meisjes O12-2
|
Barmedewerker |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Kayenta Broekhuijzen uit Meisjes O16-1
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Ouders/verzorgers van Koen Dorrestijn uit ZAAL - Jongens O14-2
|
Barmedewerker |
12:30 - 14:30 |
Ouders/verzorgers van Alisa Dijs uit Meisjes O14-5A
|
Barmedewerker |
14:30 - 17:00 |
Ouders/verzorgers van Max Hoogerwerf uit ZAAL - Jongens O16-1
|
Barmedewerker |
zondag 2 juni 2024 |
10:45 - 12:00 |
Feike Ros uit Heren 30-1
|
Barmedewerker |
10:45 - 12:00 |
Henk-Jan Koebrugge uit Heren 2
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Daniëlle Mastenbroek uit Dames 4
|
Barmedewerker |
12:00 - 14:00 |
Floor Vonk uit ZAAL - Dames 4
|
Barmedewerker |
14:00 - 16:00 |
Willem Jan Koetzier uit Heren 45-1
|
Barmedewerker |
14:00 - 16:00 |
Freek Schuur uit Heren 45-1
|
Barmedewerker |
16:00 - 18:00 |
Rianne Schmitz uit Dames 30-1
|
Barmedewerker |
16:00 - 18:00 |
Natalie Nieuwenhuis - Appels uit ZAAL - Trimmers Training
|
Barmedewerker |