Diensten

zaterdag 21 september 2019 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Daan Colaris uit Jongens 6E1 Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Cato van Bodegraven uit Meisjes 6E1 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Levi Kloppenburg uit Jongens D2 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Rudesely Quist uit Meisjes 8E2 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Max Hoogerwerf uit Jongens 8E1 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Bente Kemp uit Meisjes C1 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Amarins Elting uit Meisjes 8E1 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Alèsia van Breukelen uit Meisjes A3 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Fay Vriend uit Meisjes B3 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Olivier van IJperenburg uit Jongens A1 Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Roef Eijzenga uit Jongens B3 Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Isis Roozenbeek uit Meisjes A1 Bardienst 
zondag 22 september 2019 
10:30 - 12:30  Casiana van Breukelen uit Dames J1 Bardienst 
10:30 - 12:30  Jasmijn Lambert uit Dames J1 Bardienst 
12:30 - 14:30  Tjerk Hassing uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Hans Geus uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Margot Kuck uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Lisanne Tijs uit Dames 1 Silvercup Bardienst 
16:30 - 18:30  Patrick Verkleij uit Heren 3 Bardienst 
16:30 - 18:30  Ruben Scheel uit Heren 3 Bardienst 
zaterdag 28 september 2019 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Julie Koolen uit Meisjes 6E2 Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Hayley Bleys uit Meisjes F1 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Elin van Baasbank uit Meisjes D4 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Tobias Steenland uit Jongens D1 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Simen Peeters uit Jongens 8E2 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tessa Soede uit Meisjes B1 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Alissa Wisse uit Meisjes D5 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Naomi van Braam uit Meisjes B5 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sjoerd Wanningen uit Startersteam Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Cas den Oudsten uit Jongens B1 Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Charlotte van Spanjen uit Meisjes A1 Bardienst 
zondag 29 september 2019 
10:30 - 12:30  Joy Hadders uit Dames 2 Bardienst 
10:30 - 12:30  Hiske Huisman uit Dames 2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Susan Bögels uit Dames J1 Bardienst 
12:30 - 14:30  Dolores Threels uit Dames J1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Stijn Kromwijk uit Heren 2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Peter van Malenstein uit Heren 2 Bardienst 
16:30 - 18:30  Stéphane Groeneveld uit Heren Veteranen VL Bardienst 
16:30 - 18:30  Hans Langeslag uit Heren Veteranen VL Bardienst 
zaterdag 5 oktober 2019 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lois Bink uit Meisjes F3 Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Elin Roelofs uit Meisjes F2 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Noek Linckens uit Meisjes D1 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Dimitri Geerts uit Jongens 8E1 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van India Reijngoudt uit Meisjes C5 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fleur Langereis uit Meisjes B2 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lobke Brabers uit Meisjes 8E4 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Marit Nouwens uit Meisjes B3 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Os uit Jongens B3 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Merlijn Vriend uit Jongens A2 Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Veerle de Vocht uit Meisjes A2 Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Winny Heemskerk uit Meisjes A4 Bardienst 
zondag 6 oktober 2019 
10:30 - 12:30  Lotte Voorn uit Dames 3 Bardienst 
10:30 - 12:30  Akia Barhi uit Dames 3 Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Joska Voorwinde uit Dames J2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Linde Schenk uit Dames J2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Michiel Ming uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Graeme Taylor uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
16:30 - 18:30  Victor Huber uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Luuk Mossink uit Heren 1 Silvercup Bardienst 
zondag 13 oktober 2019 
10:30 - 12:30  Stephanie Verkleij uit Dames 2 Bardienst 
10:30 - 12:30  Ellen de Rooij uit Dames 2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Marlous Birkhoff uit Trimmers Bardienst 
12:30 - 14:30  Janneke van Bokkem-Terlingen uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Jan Willem van der Breggen uit Heren Veteranen VL Bardienst 
14:30 - 16:30  Jos Mossink uit Heren Veteranen VL Bardienst 
16:30 - 18:30  Daniëlle Mastenbroek uit Dames J2 Bardienst 
16:30 - 18:30  Susanne Witteveen uit Dames J2 Bardienst 
zondag 27 oktober 2019 
10:30 - 12:30  Jelle Kalshoven uit Heren 1 Bardienst 
10:30 - 12:30  Marnix van den Heuvel uit Heren 1 Silvercup Bardienst 
12:30 - 14:30  Bernd Postma uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Teun Lijnkamp uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Feike Ros uit Heren 2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Sten Uijtewaal uit Heren 2 Bardienst 
16:30 - 18:30  Fenke Berkheij uit Dames 3 Bardienst 
16:30 - 18:30  Sharon van der Steen uit Dames 3 Bardienst 
zondag 3 november 2019 
10:30 - 12:30  Femke Koster uit Dames J1 Bardienst 
10:30 - 12:30  Marit Bruikman uit Dames J1 Bardienst 
12:30 - 14:30  Inge Ribbert uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Yasmin Noordberg uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Coen van Drie uit Heren 3 Bardienst 
14:30 - 16:30  Werner Mulder uit Heren 3 Bardienst 
16:30 - 18:30  Erik Oskam uit Heren Veteranen VL Bardienst 
16:30 - 18:30  Jeroen Schaffels uit Heren Veteranen VL Bardienst 
zondag 10 november 2019 
10:30 - 12:30  Marleen van der Kleij uit Dames J2 Bardienst 
10:30 - 12:30  Eline Kemper uit Dames J2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Emma Verschure uit Dames 3 Bardienst 
12:30 - 14:30  Noa Willemsen uit Dames 3 Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Floor Warlicht uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Joëlle Veerman uit Dames 1 Silvercup Bardienst 
16:30 - 18:30  Tim de Geus uit Heren 1 Silvercup Bardienst 
16:30 - 18:30  Tim Evers uit Heren 1 Bardienst 
zondag 17 november 2019 
10:30 - 12:30  Bart Hesselink uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
10:30 - 12:30  Michiel Colaris uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Ewald Bontje uit Heren Veteranen VL Bardienst 
12:30 - 14:30  Bart van Sambeek uit Heren Veteranen VL Bardienst 
14:30 - 16:30  Hannah van Es uit Dames J2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Vera van Golstein uit Dames J2 Bardienst 
16:30 - 18:30  Jasper Tillie uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Bram Berk uit Heren 1 Silvercup Bardienst 
zondag 24 november 2019 
10:30 - 12:30  Sophie van Bemmel uit Dames 2 Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Iris Pijper uit Dames 2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Ilse van 't Hoofd uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Ritske Balm - Hermelink uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sophie Breen uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jorinke Gorter uit Dames 1 Silvercup Bardienst 
16:30 - 18:30  Casiana van Breukelen uit Dames J1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Annelou Ruitenberg uit Dames J1 Bardienst